OVERZICHT VAN VOORSTELLINGEN VAN PLANEET KOERS TIJDENS DE VOORBIJE SEIZOENEN

 

2012

 

Vrijdag 26 oktober 2012 • CC Steenoven, Herzele • UITVERKOCHT

Woensdag 21 november 2012 • De Balluchon, Koekelare

Donderdag 6 december 2012 • CC Palethe, Overpelt

 

2013

 

Vrijdag 11 januari 2013 • GC Warande, Liedekerke

Vrijdag 18 januari 2013 • Zaal JOC, Ingelmunster

Donderdag 7 februari 2013 • CC Lanaken, Lanaken

Vrijdag 8 februari 2013 • GC Alice Forceville, Malle • UITVERKOCHT

Dinsdag 19 februari 2013 • CC De Steiger, Menen • Rekkem, Dorp van de Ronde

Donderdag 21 februari 2013 • Buurthuis De Statie, Deerlijk • UITVERKOCHT

Vrijdag 1 maart 2013 • GC De Kluize, Oosterzele • UITVERKOCHT

Donderdag 21 maart 2013• CC De Woeker, Oudenaarde • UITVERKOCHT

Vrijdag 22 maart 2013• GC De Leest, Izegem

Donderdag 18 april 2013• OC Rollegem-Kortrijk

Donderdag 2 mei 2013• De Markthallen, Herk-de-Stad

Zondag 5 mei 2013• CC ‘t Vondel, Halle

 

Woensdag 23 oktober 20.30 u • Peer > CC 't Poorthuis

Vrijdag 08 november 20 u • Machelen-Diegem > GC 't Kwadrant

Vrijdag 15 november 20 u • Ronse > CC De Ververij

Zaterdag 23 november 20 u • Oudenburg > OC Ipso Facto

Donderdag 28 november 20 u • Wingene-Zwevezele

Donderdag 05 december 20 u • Harelbeke > CC Het Spoor

Vrijdag 13 december 20.15u • Nazareth > CC Nova

 

2014

 

Donderdag 16 januari 20 u • Zonnebeke-Beselare > OC De Leege Platse

Vrijdag 17 januari 20 u • Wetteren > CC Nova

Maandag 20 januari 20.15 u • Bilzen > CC De Kimpel

Woensdag 22 januari 20 u • Kortessem > CC Mozaïek

Donderdag 23 januari 20 u • Brugge > Schouwburg

Donderdag 30 januari 20 u • Egem-Pittem > OC Buurthuis

Donderdag 06 februari 20 u • Anzegem-Tiegem > OC Mensinde

Vrijdag 07 februari 20.30 u • Zoersel-Sint Antonius > De Kapel • UITVERKOCHT

Woensdag 19 februari 19.30 u • De Panne > Gemeentelijke Feestzaal

Vrijdag 21 februari 20 u • Denderleeuw > CC Den Brueghel

Donderdag 27 februari 20.15 u • Boom > CC De Steiger

Donderdag 20 maart 20.30 u • Wijnegem > GC 't Gasthuis

Dinsdag 08 april 20 u • Aalst > CC De Werf

Vrijdag 11 april 20.00 u • Zwalm > OC Zwalmparel

Donderdag 17 april 20.30 u • Opwijk > GC  Hof Ten Hemelrijk

Donderdag 24 april • Bedrijfsvoorstelling

Vrijdag 16 mei 20 u • Beveren-Kieldrecht > OC Ermenrike • UITVERKOCHT

 

Najaar 2014

 

Woensdag 8 oktober • ANTWERPEN • bedrijfsvoorstelling KBC

Woensdag 5 november om 20 u  • ZOTTEGEM • Zaal Rhetorica

Woensdag 12 november om 20 u • SINT-TRUIDEN • CC De Bogaard

Vrijdag 21 november om 20.15 u • ZONHOVEN • GC Tentakel

Donderdag 27 november om 20.15 u • BRECHT • GC Brecht

Donderdag 4 december om 20 u • DEINZE • Zaal Palace •

Vrijdag 12 december om 20 u • DRONGEN • Parochiaal Centrum

Donderdag 18 december om 20 u • GERAARDSBERGEN • Arjaantheater

2015

 

Donderdag 22 januari 2015 • ANTWERPEN • bedrijfsvoorstelling KBC

Donderdag 12 november 2015 • SITTARD-GELEEN • Stadsschouwburg  De Domijnen

 

2016-2017

 

Donderdag 14 januari 2016 • HEUSDEN-ZOLDER • CC MUZE

Dinsdag 23 februari 2016 • OUDENAARDE • Centrum Ronde van Vlaanderen

Woensdag 23 november • ZOTTEGEM • Ridderzaal Egmontpaleis • Org. Route 42

Donderdag 8 december • IZEGEM • CC De Leest

Donderdag 15 december 2016 • HERENTALS - CC ’t Schaliken

Vrijdag 13 januari 2017 • KNOKKE-HEIST - CC Scharpoord

Vrijdag 20 januari 2017 • LEBBEKE - CC De Biekorf

Donderdag 2 feb 2017 • ZELE - CC De Wiek

Zaterdag 4 februari 2017 • MERKSEM - CC Merksem

Donderdag 9 (of 16 februari) 2017 • HERK-DE-STAD • CC De Markthallen

Donderdag 16 februari 2017 • OVERPELT • CC Palethe

Donderdag 23 februari 2017 • BEERSE - GC ’t Heilaar

 

Vrijdag 12 mei 2017 • PRINSENBEEK (NL) • Centrum De Drie Linden • UITVERKOCHT

 

2017-2018

 

Vrijdag 6 oktober 2017 • Wevelgem • CC Guldenberg • org. Neos (privé)

Vrijdag 20 oktober 2017 • Tessenderlo • Cultuurhuis

Vrijdag 27 oktober 2017 • Zoutleeuw • CC De Passant

Dinsdag 7 november 2017 • Olen • Spiegeltent vzw Keizer KarelUITVERKOCHT

Donderdag 9 november 2017 • Harelbeke • CC Het Spoor

Donderdag 30 november 2017 • Wemmel • GC Zandloper

Vrijdag 8 december 2017 • Maaseik • CC Achterolmen

Donderdag 14 december 2017 • Wichelen • GC 't Ankerpunt • UITVERKOCHT

 

Vrijdag 12 januari 2018 • Lanaken • Cultureel Centrum

Dinsdag 16 januari 2018 • Meulestede (Gent) • Cultureel Centrum

Vrijdag 19 januari 2018 • Bredene • MEC Staf Versluys

Donderdag 8 februari 2018 • Oud-Turnhout • OC De Djoelen

Woensdag 21 februari 2018 • Denderleeuw • Zaal Den Breughel

Donderdag 22 februari 2018 • Heers • Zaal De Bammerd

Donderdag 1 maart 2018 • Sint-Genesius-Rode • GC de Boesdaalhoeve

Vrijdag 13 april 2018 • Lommel • CC De Adelberg

Donderdag 19 april 2018 • De Pinte • OC Polderbos

Donderdag 3 mei 2018 • Beveren-Waas • CC Ter Vesten • UITVERKOCHT

Donderdag 17 mei 2018 • Wielsbeke • OC Leieland

Donderdag 7juni 2018 • Herne • Sint-Pieters-Kapelle